Monday, September 23, 2019

Autogramiády


Krásný den všem!
Naše společná kniha, na které jsme s Markétou pracovaly je už pár dní na světě a my se nemůže vzpamatovat z vašich krásných reakcí a zájmu o ni. Je to pro nás ta největší odměna!

Jídlo a vaření je zábava a moc jsme si přály předat vám informace o našem pohledu na zdravý životní styl příjemnou a odlehčenou formou s jednoduchými recepty, které zvládne uvařit každý.

Práce na kuchařce mi přinesla spoustu nových informací. Učila jsem se kombinovat potraviny, aby měl každý recept ideální poměr živin. Vše jsem ochutnávala a dávala ochutnat :). A to nejlepší? Jídla mi dělala strašně dobře po zdravotní stránce a navíc jsem dosáhla úbytku tělesného tuku. Šlo to úplně přirozeně. Posledních deset let jsem měla stále nějaké potíže s trávením a necítila se ve formě. Celý život miluji sport, ale ani ten mi poslední dobou nepomohl. Bylo to jídlo, které mě dostalo do formy. Cvičení si udržuji, nechci ztrácet svaly a navíc bez sportu nemůžu být. Kombinace kvalitního jídla a sportu mě absolutně naplňuje a je to něco, čemu se chci věnovat dál!

Přestala jsem se bát pečiva! Naopak jsem zjistila, že kvalitní pečivo obsahuje bílkoviny a vlákninu. Je to jen pár změn, které jsem ve svém jídelníčku udělala, vytrvale je dodržuji a výsledky se dostavují. Není to vůbec náročné, netrápím se hlady. Naopak, je to zábava! Jídlo si ještě víc užívám.
Budeme se těšit na vaše dojmy z knihy!

Knížka je v prodeji pouze na  e-shopu A Cup Of Style  a najdete tam ještě i nákupní seznam a tužku, jako doplněk ke kuchařce. 


Knížka se jmenuje Cesta k opravdovému jídlu, popisuje naši cestu, ale může být  a přejeme si, aby byla vaším průvodcem ke zdravému a dlouhodobě udržitelnému životnímu stylu.


Budeme se těšit na setkání s vámi na autogramiádách! Knížku si tam můžete koupit, nechat si ji od nás podepsat, nebo si můžete přijít jen tak popovídat, budeme se na vás těšit!

- 5. 10. Brno, 16:00-18:00, Jazzová kavárna PodobrazyFacebooková událost
- 6. 10. Olomouc, 13:00-15:00, Trouble CafeFacebooková událost
- 6. 10. Ostrava, 17:00-19:00, CO KAFE Dolní VítkoviceFacebooková událost
- 11. 10. Liberec, 16:00-18:00, MikynaFacebooková událost
- 12. 10. Hradec Králové, 14:00-16:00, NãPLAVKA café & music barFacebooková událost
- 16. 10. České Budějovice, 16:00-18:00, Born in London Coffee & KitchenFacebooková událost
- 17. 10. Plzeň, 16:00-18:00, Schovaná kavárnaFacebooková událost
- 19. 10. Praha, 18:00-20:00, bistro Etapa (Urxova 6, Karlín), Facebooková událostShare:

2 comments

 1. Dobrý den,
  budou na autogramiádě ke koupi i nákupní seznamy a tužky?
  Děkuji za odpověď a hezký večer :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ano, máme seznamy s tužkou vždy s sebou :)

   Delete

© Moje barevná kuchyně | All rights reserved.
Blogger Template Developed by pipdig